Příběhy, sny a dobrodružství

Jako malý jsem hodně hrál hry a občas se mě to ještě drží. Nejlepší bylo když jsem objevil cosplay fotografii, která spojila mou vášeň ve focení s hrami a filmy, které také miluji.

Cosplay vznikl spojením slov costume a player. Cosplayi se věnují kreativní šikovní fanoušci převážně her, anime, filmů a seriálů. Vytváří si své vlastní kostými podle svých hrdinů a tak se na chvíli stávají právě jimi. Krom tvorby kostýmu se tak věnují i hraní, kdy se musí vcítit do své postavy.

Chcete zažít dobrodružství?

Užijte si něco, co není typické. Užijte si den, na který nezapomenete.

Proměňte se v postavu ze svých snů či v hrdinu, kterého obdivujete.

Je tu několik cest, jak toho docílit.

Nechte si vyrobit kostým

Jelikož se pohybuji mezi nejlepšími cosplayery v české republice, jsem schopný Vám zařídit výrobu kostýmu na míru. Několik z nich pravidelně vyrábí kostými pro ostatní fanoušky či pro velké herní společnosti.

Půjčte si kostým

Většina cosplayerů své kostými nepůjčuje, protože nejsou zrovna levné a jsou dělané na míru. Existují u nás však půjčovny filmových kostýmů a larp kostýmů, které se dají využít k vytvoření postavy, s kterou můžete prožít dobrodružství.

Vyrobte si kostým sami

Pokud si chcete kostými vyrobit sami, jsem schopný Vám zařídit cosplayera, který Vás to naučí a nebo je na internetu spousta návodů, jak na to. Chce to však trpělivost a není to nic lehkého.

Vybrali jste si cestu?
Dejte mi vědět a až budete mít svůj kostým, uděláme pořádnou fotku, co si můžete pověsit na zeď nebo ji věnovat svým blízkým.

Chcete zaujmout své zákazníky na akcích a veletrzích? S tím Vám můžeme pomoci.

Cosplayer na akci

Herní firmy si cosplayery objednávají pro oživení svých postav v reálném světě a možnosti propagace. Oživení oblíbených postav je pro jejich zákazníky velkým zážitkem a velmi rádi se s nimi fotí.

Výroba maskota

Máte svého virtuálního maskota? Oživte ho. Pokud nemáte, lze ho vymyslet a na akcích tak můžete mít originální způsob oslovení lidí kolem.

Výroba rekvizit

Cosplayeři jsou neuvěřitelně zruční. Pracují s nejrůznějšími materiály a mají znalosti ze spousty různých oborů. Pracují s pěnami, plasty, dřevem, 3D printy.

Nemusíte být herní společnost, abyste cosplayery mohli využít pro zaujetí svých klientů.

Cosplay u nás je čím dál populárnější způsob, který se ještě moc nevyužívá, ale má neuvěřitelný úspěch na akcích všeho druhu.

Příběhy

Ze světa Zaklínače jsme společně s cosplayery vytvořili těchto pár skvělých fotek, které postupně tvoří příběhy.

The Witcher's Inn

The Story of Geralt and Triss⁠

The Story of Triss, Eskel and Two Succubus⁠

The Story of Iris and Olgierd von Everec⁣

The Story of Avallac'h and Ciri

The Story of Dettlaff and Syanna⁠